Listopad 2015

Plnoletost volá

16. listopadu 2015 v 16:30 | Matty |  Životní trapasy
Tak už i já jsem překročil v sobotu onen magický věk 18 let. Jak naschvál byla moje oslava dost poznamenaná útoky v Paříži, takže jsem čekal, že všichni pozvaní přátelé přijdou ověnčeni protestními plakáty či něčím podobným, ale nakonec se nestalo nic. A proč? No protože se nikdo neobtěžoval přijít, že? Asi jsem ve společnosti hodně neoblíbená osoba. Nebo se všichni nakazili ebolou, odjeli řezat hlavy do Sýrie nebo nevímco ještě. Tak pojďme hezky od začátku.

Evropo, probuď se!

15. listopadu 2015 v 17:48 | Matty |  Zamyšlení
Vážení a milí čtenáři. Doufám, že omluvíte, že dnes se žádného ironického článku nedočkáte, ale naopak naprosto vážného. Pátek 13. byl tentokráte pro mnoho lidí ten nejčernější den v historii. Zanechal za sebou 160 mrtvých. Opravdu budete ty lidi pořád hájit, po tom, co provedli? Nezáleží vám, že dnes a denně vraždí na bojištích Blízkého Východu tisíce lidí? Už jen to by stačilo jako jednoznačný důvod, jak s nimi zamést. Ale to, že se odvážili zajít tak daleko, že v Paříži zabijí stovky nevinných lidí jako odplatu za nálety Francouzů na jejich pozice, to je vrchol všeho. Nikdo z nás neví, co rodiny těch zabitých prožívají. Je čas, aby se Evropa probrala a rázně vyřešila nejen otázku přijímání uprchlíků, ale hlavně, jak zatočit s těmi hovady z IS. Zamaskuji se za uprchlíky, proklouznou do Evropy spolu s nimi a tohle napáchají. Gratuluji, vážená paní Merkelová, to jste zase něco vymyslela. Vemte si na triko těch stovky mrtvých... Zabít člověka je prý neetické, ale zde udělám milerád vyjímku. Protože oni nejsou lidi! Nemají právo takhle jednat, nemůžu zabíjet nevinné! Říkají tomu boj za práva islámu. Vidět tohle jejich Prorok, bez váhání se od nich distancuje. Přišel čas vymáčknout tenhle uher na tváři dnešního světa. Přitom by to nebylo tak náročné, kdyby se slavné Spojené státy, které se cpou do evropské politiky, taky zapojily. Spojme Evropu, spojme USA a zanedlouho si konečně bude moct svět říci, že jsme od téhle hrozby jednou provždy očištění. Nestačilo už to, co napáchali? Nestačilo vám, kolik lidí je kvůli nim mrtvých? Nestačily útoky v Paříži, Tunisu a dalších destinacích? Evropo, světe, vzbuďte se a jednejte! To se necháme bez obrany zabíjet a islamizovat? Je čas zakročit, a tvrdě. Než bude příliš pozdě. Děkuji vám.

Debilní šamponci = žádané zboží

7. listopadu 2015 v 11:17 | Matty |  Zamyšlení
Dnes se zaměříme na trochu jinou otázku. Všichni to znáte. Jde o otázku vztahů, ve které je to pořád na jedno brdo. Normální lidi, kteří nejsou sice tolik krásní, ale mají zlaté srdce, ty nikdo nechce a zůstávají na ocet. To mi vůbec nejde na rozum. Mělo by to totiž být obráceně, než to je. Kluci, kteří se nejlépe oblékají a jsou nejhezčí, zvednou sto kilo a tak dále, ti jsou vždycky nejvíc žádaní. Přitom nikoho nezajímají ti ostatní, ti normální, kteří nejsou tak "hezcí", ale nechovají se jako hovada. Protože většinou to bývá tak, že tihle lidi mají v hlavě vymeteno a chovají se jako idioti. Přesto jsou mnohem žádanější a nechápu, že po nich opačné pohlaví jede jak slepice po fluse. Docela mě to štve, když potom ty husy, které koukají jenom na vzhled, řvou, jak jim zase někdo děsně ublížil a proč si ho vybraly.