Debilní šamponci = žádané zboží

7. listopadu 2015 v 11:17 | Matty |  Zamyšlení
Dnes se zaměříme na trochu jinou otázku. Všichni to znáte. Jde o otázku vztahů, ve které je to pořád na jedno brdo. Normální lidi, kteří nejsou sice tolik krásní, ale mají zlaté srdce, ty nikdo nechce a zůstávají na ocet. To mi vůbec nejde na rozum. Mělo by to totiž být obráceně, než to je. Kluci, kteří se nejlépe oblékají a jsou nejhezčí, zvednou sto kilo a tak dále, ti jsou vždycky nejvíc žádaní. Přitom nikoho nezajímají ti ostatní, ti normální, kteří nejsou tak "hezcí", ale nechovají se jako hovada. Protože většinou to bývá tak, že tihle lidi mají v hlavě vymeteno a chovají se jako idioti. Přesto jsou mnohem žádanější a nechápu, že po nich opačné pohlaví jede jak slepice po fluse. Docela mě to štve, když potom ty husy, které koukají jenom na vzhled, řvou, jak jim zase někdo děsně ublížil a proč si ho vybraly.Nechci se opakovat, ale tady to nejde. Děvčata ve věku od 13 do cca 18 let, která na sebe dennodenně plácají deset kilo mejkapu, ta si přece nemůžou vybrat jen tak někoho. Bohužel jsou většinou v tomhle věku tak blbé, že to až bolí. Vybírají si ty nejnamakanější z fitka, a je jim jedno, že denně hulí marihuanu a z pusy jim páchne, jak kdyby sežrali mrtvou krysu nebo co. Chovají se jako hovada, před kamarády svoji novou akvizici pomlouvají a jde jim jen o to, jak dostat holku co nejrychleji do postele a pak ji odkopnout a nechat ji řvát, jaká je kráva. Nepřeju nikomu nic zlýho, ale tyhle si to zaslouží. Snad už jim potom konečně dojde, že vzhled není všechno. Vždyť to, že jeden nevypadá jako Rambo, to přece neznamená, že je něco podřadného. Naopak tihle jsou mnohdy lepší než nějací namakaní svalovci, co maj v hlavě nasráno. Neříkám, že se mezi nimi někdy nenajde někdo normální, ale to jak hledat jehlu ve sklizni sena ze všech luk v Česku. Žijeme snad v době apartheidu aplikovaného na svalovou hmotu, nebo co? Soucítím se všemi, kteří si touhle situací procházejí. Zažil jsem ji taky, protože zrovna já mám do Ramba daleko. Ale věřte tomu, že jednou se vám ta pravá sama vrhne do náručí. To bude poté, co dostanou děvčata okolo 17-19 let rozum a dojde jim, co vyváděly za pitominy. V té době sice budou těhotné a budou pobírat socviální dávky, protože vyletí ze studia, ale co už na tom. Ale teď vážně, chlapci. Nevzdávejte to, jednou to přijde. Taky už mě to štvalo, že věčně zůstávám na ocet, ale taky to přišlo. A opravdu to stojí za to.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 11:38 | Reagovat

:D To není cynické, ale mravokárné :D :D Každopádně ne v tak vyhraněné podobě bych to napsala hodně obdobně :)

2 Simba Simba | 9. listopadu 2015 v 9:43 | Reagovat

[1]: Mravokárné? Jakože má kára ve velikosti mravence?!?! Silná slova

[1]:

3 Jana Jana | E-mail | Web | 9. listopadu 2015 v 9:44 | Reagovat

[2]: Pokus o vtip? Nezdařený :)

4 Jana Jana | 9. listopadu 2015 v 11:43 | Reagovat

Jo Tommy.. máš pravdu.. vtip to byl dobrej

5 TPČ TPČ | 10. listopadu 2015 v 20:04 | Reagovat

Asi se jdu zhulit :'D
1.) řadit lidi do skupin tak primitivně je omezené, navíc není nic pravda
2.) užívat vulgarismy a zároveň "odborná” slova v jednom článku mi přijde divné, pokud je autor student na úrovni vyvaruje se nadávek a pokud je méně zdatný jazyka, nepíše odborně a už vůbec si nezakládá blog
3.) když už někdo píše, musí očekávat pozitivní ale i NEGATIVNÍ a urážlivé ohlasy
4.) pokud nechci, aby kdokoliv z okolí reagoval na to, co dělám, zbytečně na to nepoukazuji, pokud tedy zrovna nejsem exhibicionista
5.) pokud si vytvoří kdokoliv takový design blogu, očekávám od něj osobitější projev
6.) jo, jsem ta píča
7.) pokud nic z toho nechápeš, jsi krypl

6 Matty Matty | 10. listopadu 2015 v 21:01 | Reagovat

[5]: Milá komentujici osobo, abych tě uvedl na pravou míru.
1. Zminoval jsem se tu aspoň 50x že píšu cynický blog
2. Tvůj argument na používání odborných a vulgarnich slov je možná na místě, ale tyto výrazy používám pouze pro dokreslení situace. A to, že si zakladam blog, to je snad moje vec, ne? Nikomu se tu nemusím a nebudu zodpovídat.
3. Pozitivní a negativní ohlasy beru a OBOJÍ zde ponechavam, ale nikoli vulgární komentáře urážející buď mě nebo jiné osoby.
4. Reakce lidí z okolí mi nevadí, ale ve slušném duchu, popsáno v bodu 3.
5. Co myslis oním osobitejsim projevem? Nějak nechapu, co ti na mém projevu vadí. Každý blogger má svůj styl psaní, a řekl bych, že já také, ač se ti to třeba nepozdava.
6. Určitě tě někdo tak tituloval pro osobité vlastnosti, že?
7. Děkuji za kompliment, už mě tak jmenovali a urážky tohohle typu si můžeš strcit víš kam.

Doufám, že ti tento obsáhlý komentář odpověděl na všechny případné otázky. Pokud ne, máš smůlu ;-)

7 Akumakirei Akumakirei | Web | 29. listopadu 2015 v 7:32 | Reagovat

Jenže ty k tomu přistupuješ příliš radikálně; a vidím v komentáři nade mnou, že píšeš cynický blog - jenže tady už nejde ani o cynismus, jen bolavé stěžování. Nemyslím to jako urážku, chápu, že jsi rozhořčený situací "holky jdou po svalovcích", ale ono to je spíš "některé holky jdou po svalovcích, ale mají i mozek, aby poznaly, zda dotyčný v hlavě něco má". Znám několik "svalovců" chodící do posiloven, kteří jsou skvělí a milí a někteří ani nepijí, natož něco více. A znám několik "ne-svalovců", kteří v životě nezvedli ani činku a jsou horší, než co popisuješ.
To záleží na lidech. Na konkrétních holkách. A konkrétních klucích. Jasně že vzhled upoutá, ale ten špatnou konverzaci a příšerný charakter nezakryje.
Taky mě štve dnešní situace, kdy si spousta holek neváží sama sebe a lehce se nabízí - a stejně tak spousta kluků se nesnaží a lehce bere. Jenže je možná chyba i v tom, co jim společnost a rodina ukazuje. Který muž se dnes chová alespoň trochu jako gentleman, a která žena jako dáma? Jen se opakuje vzor. Kde to funguje, bude to zřejmě fungovat i nadále, kde ne, asi nic nebude. Čest výjimkám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama