Leden 2016

To taky byla dovolená

23. ledna 2016 v 9:21 | Matty |  Cestování
Tak jsme se s rodinkou rozhodli, že si zase po pár letech trochu užijeme moře a vyrazíme si někam do teplíčka. Konkrétně do Tuniska. Jednou už jsme tam kdysi byli, a byla to nejlepší dovolená našeho života, takže jsme odjeli hodně natěšení. Dovolená se ale záhy změnila v katastrofu, kdy jsme jen počítali dny, abychom se už mohli vrátit domů. A vše začalo už hezky v letadle.

Šílenec? To je slabé slovo

8. ledna 2016 v 21:07 | Matty |  Nezařazené
Abyste se dovtípili, cože má vlastně tenhle nadpis vyjadřovat, dnes bude řeč o jedné mojí dlouholeté kamarádce, která je tak trochu...trhlá. Jmenoval ji tu nebudu, aby mě ve spánku nepodřízla jak podsvinče. Ta prostě odmala už asi byla trošku divnější, řekl bych až zralá na psychiatrii. Při pohledu na ní vás okamžitě napadne, že osoba jako ona by si z milosti zasloužila ránu tyčí přes zátylek, a občas bych to rád udělal, abych zbavil trápení ne ji, ale sebe a lidi okolo. Strávit s někým jako je ona den v jedné místnosti, tak už dávno sedím někde, kde jsou polštáře na stěnách ve svěrací kazajce a dělám brm brm. Občas se divím, že lidé, kteří jsou jí nablízku každý den, už tam nesedí taky. Asi si milá kamarádka místo nich koupila roboty, kteří mají emoce srovnatelné s talířem brambor, jinak nevím.

Nový rok, nová předsevzetí, nové zážitky, staré problémy

2. ledna 2016 v 18:27 | Matty |  Nezařazené
Tak tu máme rok se šestnáctkou na konci. Rok, ve kterém se mi toho jistě mnoho stane a o čem vám tady pravidelně budu psát na blogu. Například nabourám ve svém autě bentley za 20 melounů a do konce života budu splácet směnky, znovu si nadvakrát zlomím ruku podobně imbecilně vyhlížejícím způsobem jako posledně ( o tom zase jindy ), nebo se konečně rozhodnu, že už toho mám dost a vypiju nemrznoucí směs do motoru nebo se oběsím na lustru. Ale to by mě zase byla škoda.