Únor 2016

Život z obchodního hlediska

26. února 2016 v 20:37 | Matty |  Zamyšlení
Tak pro téma týdne "Cena našich životů" jsem dokonce sám hlasoval, byť obvykle tyhle celonárodní kratochvíle v podobě ovlivňování hlasů redaktory, vzájemného vyhrožování si jednotlivých bloggerů s noži v rukou a tak podobně jdou mimo mě. Ale tentokrát mě téma týdne zaujalo, hlavně proto, že mi dává docela dobrou možnost, podívat se na tuhle problematiku opět z trochu jiného úhlu pohledu. Chci vás jen požádat o jednu věc. Až článek dočtete, nezanechávejte tu prosím komentáře typu "Jsi debil" atd., protože to, co tady píšu, můžou brát vážně jenom lidé bez špetky smyslu pro humor. Čili tak 99,9% aktivní populace, o čemž už jsem se přesvědčil.

Nejhorší společnice do postele

8. února 2016 v 8:47 | Matty |  Životní trapasy
Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Nebo taky, že na podělanýho i hajzl spadne. Když k tomu ještě přidám, že když se něco může podělat, tak se to podělá, mám úvod jako hrom. Konečně jsem se naučil, že mít ženskou v posteli, to je děs. Já ji úplně nesnáším! Ano, mluvit takhle o někom, s kým ležíte v posteli, je krajně neuctivé, ale já mám spousty práce. Kromě toho bych se měl připravovat na dnešní utkání okresního přeboru, a nakonec je tu vzdělávání. Jenže z toho nebude nic. Už už jsem se připravoval na nádherný začátek týdne, pak přijde tahle mrcha, vycucá ze mě všechnu energii a já se můžu postavit na hlavu. Okrade mě o všechnu chuť do života a nechá mě balancovat mezi sebevraždou, asistovanou sebevraždou a eutanazií. Začátek nabitého týdne je tu a mě chřipka přiková do postele. Jsem rád, že udělám těch deset kroků z postele pro hrnek s čajem. Víc toho prostě nezvládnu.

Pod lupou: Kočkomilka Jana

5. února 2016 v 21:28 | Matty |  Nezařazené

Tak vás, milí čtenáři, znovu vítám u dalšího článku na blogu plném ironie. Doufám, že se na mě za dnešní článek nebudete zlobit. Tenhle článek se bude sice trochu vymykat z toho, na co jste u mě zvyklí, ale věřte mi, že se pobavíte, až zjistíte, že ta, na kterou jste se dívali "jen" jako na normální blogerku, má mnoho zajímavých vlastností. Dnes se zaměříme na jednu blogerku, kterou nejspíš většina z vás zná. Jedná se o dámu, na jejímž blogu se vyžijí především milovníci koček. Dámy a pánové, prosím potlesk pro

Kočkomilku Janu!

Jak přijít k úrazu? Sportem!

2. února 2016 v 20:20 | Matty |  Nezařazené
Mnoho lidí vyznává heslo "Sportem ku zdraví". U mě je to spíše tak, že vyznávám krédo, které jsem si vypůjčil do nadpisu tohoto článku, a to i na poli "vrcholového" sportu, jakým je okresní přebor II. kategorie Karlovarského kraje. Školní sportovní aktivity radši ani nebudu zmiňovat. Vím, že v tuhle chvíli vypadám jako idiot, ale ono je to skutečně tak. Mnohdy jsem rád, že se nezabiju. Ať už je to při samotném sportování, nebo při přepravě na tréninky nebo zápasy. Mám teorii, že tyhle naschvály, které se mi stávají dnes a denně, mi způsobuje někdo, komu jsem dal jméno skřítek Sviňáček. Skřítek Sviňáček mi pravidelně umisťuje pod nohy různé ostré nebo kluzké předměty, naviguje ostatní, jak mě co nejbolestivěji zasáhnout a tak dále. Výčet všech mých nehod by vydal na knížku, proto zde uvedu pouze ty nejvýznamější z posledních měsíců.