Sportovní experti

8. května 2016 v 20:00 | Matty |  Nezařazené
Protože jsem teď opravdu dlouho na blogu nic pořádného nevyplodil, zejména kvůli erupcím na Slunci, ustavičnému strachu z toho, že mi za barákem bouchne TNT, které tam nastraží nějaký maskovaný debil, kretén, kokot nebo sadomasochista z IS, zkrátka muž zasluhující pořádnou ránu tyčí přes zátylek, lámání v kole a další bolestivé způsoby popravy, a zejména kvůli tomu, že teď tak trochu plavu z biologie, rozhodl jsem se, že vám to trochu vynahradím. Tak! Vyčerpávající úvod v jedné větě bychom měli za sebou, 90 % potencionálních čtenářů mé stránky právě opustilo, protože smysl té věty ani nepochopili, a teď konečně, co že to mám v plánu.


Po následujících čtrnáct dní, pokud si zrovna nebudu vyřvávat hlasivky u televize, jakou že šanci to zase spálili ti naši hokejisti a proklínat další pitomé zprávy a senzacechtivé nadpisy slavných Novinek, tady budu ve velké míře publikovat články. Doufám, že právě zhnuseně nekrčíte nosem nebo jinými částmi těla, že to budou všechno jenom paskvily. Nebudou, protože v tom případě bych si musel tou tyčí přes zátylek nechat dát sám. Články typu "Ahoj, jak se máte, čau." způsobují, že mi na čele nabíhají žilky a afektovaně kolem sebe mlátím vším, co mi přijde pod ruku, včetně kočky, která chudák za nic nemůže, takže nezaujatý člověk by na mě musel volat službu pro odchyt divokých zvířat. Když se přinutím do sebe naházet tak kilo prášků na uklidnění, blábolím zase takové nesmysly, že předčím i Zemana. Nevím, jestli do těch prášků dávají LSD, trávu nebo hašiš, ale každopádně jediný účinek toho všeho je, že ze sebe dělám ještě většího debila než normálně. Ale abychom tu pořád jenom neplácali o mých duševních stavech, ze kterých by starý Chocholoušek dostal ve stejnou chvíli orgasmus, mrtvici a epileptický záchvat, přesuňme se konečně k tématu dnešního článku. Protože moje osobní zážitky by vás asi zajímaly ještě míň než moje psychické stavy, podíváme se dnes trochu na zoubek takzvaným "sportovním odborníkům."

Název sportovní odborník dává jednoznačně tušit, co takový člověk všechno umí. Nejen že dokonale ovládá každý sport, zná veškerá jeho pravidla a předčí i nejlepší sportovce planety, on se navíc nestydí o své sportovní názory s nikým podělit. Pro ilustraci přikládám několik úryvků, vybraných z diskusních fór u sportovních zpráv, které doplním svým vlastním komentářem. Jména autorů vynechávám, aby mi někdo nepřišel pohladit holí záda.

Na adresu Petra Čecha po zápase Arsenal - M. City (2:2):

Ještě že dostal dva góly ze dvou střel, takhle bude mít pár lidí skvělý konec víkendu. Člověk jen žasne, jak málo stačí ke štěstí.

Autora tohoto komentáře bych do té branky postavil. Ten by nedostal dva góly ze dvou střel, ale dva góly z nula střel, protože by pustil i malou domů. Další dva by mu nasypali po těch dvou zmíněných střelách a Arsenal by měl po nadějích. Ale to bych byl krutý k Petrovi, který pro Arsenal, Chelsea i nároďák zachránil bezpočet utkání. Péťovi by stačilo ke štěstí jen to, aby toho experta v zápase někdo pořádně nakopl do palice, nejlépe úmyslně. Nechápu tyhle fotbalové experty. Nemá smysl pochybovat o tom, že Petr Čech je naše největší současná legenda, a přesto na něj všichni ti fandové a fotbaloví čarodějové plivou ze všech stran. Chápu, že si musí kompenzovat nedostatek sebevědomí, vyhazov z práce a taky to, že jim manželka dnes večer nedá, jako tomu je už po tři roky, ale kurňa, ať si vyberou někoho na svojí úrovni? Cikán nebo cvičený orangutan jim nestačí?

Na adresu českých hokejistů po zápase s Lotyšskem (4:3 po sn.):

Tak tady ty příspěvky jedné osoby publikovat nemůžu, protože většina z nich byla smazána redakcí a zbytek obsahuje jenom nadávky na jiné komentující. Velice mě ovšem rozesmála trefná odpověď jednoho z napadených, která velmi přesně reaguje na stav tohoto "experta:" (chyby jsou opravené, znění nechávám původní)

No, Kalousi, teď jsi mi to nandal. Koukej zhasnout a spát, nebo bude pan doktor hubovat. Víš, že se rok po tý lobotomii mozku nemáš rozčilovat. Tak šup do postele, nebo zítra na vizitě dostaneš černej puntík.

Po přečtení této odpovědi jsem se docela slušně od srdce zasmál, protože na urážky není nic lepšího než pohotová a pádná odpověď. Abych tady jenom tak ale nemlel do větru, poskytnu vám tady první nesmazanou odpověď původního autora:


B00000000000000000 neplakej ty uslintanej lamáku:-) B00000000000000 bůůůůůůůůůůůůůůůůůů, mééééééééééééééééééé :-))

Z této odpovědi si podle mě můžete udělat jasnou představu, že na té lobotomii mozku asi něco bude. A k té vasektomii se asi přidalo ještě to, že otec tohoto člověka omylem zplodil s kozou nebo krávou, nebo ještě lépe křížencem. Doufejme jen, že příroda tomuto člověku nějak zabránila v tom, aby se rozmnožil. Jestli ne, objednávám ho na vlastní náklady na vasektomii.

Poznámka pod čarou: Nejsem jazykový purista, ale zkusil bych si tipnout, že takhle bučí a mečí ještě živé zvíře na pekáči v troubě. Jestli ne, a jestli se tu najde nějaký člověk zběhlý v tomto jazyce skopového dobytka, nejlépe na stejné inteligenční úrovni, žádám ho: Pošlete mi prosím odborný překlad.

Na adresu Tomáše Berdycha po zápase s A. Murraym (3:6,2:6):

(odpověď pro jednoho z předchozích komentujících) : eště jste zapomněl připomenout, že to je jeden z těch arogantních haj.lů, kterým my všichni platíme měsíčně miliony jen proto, že si postavili soláry společně s mafií z Kypru. Takže tento šmejd není pro mě člověk na oslavování.

Autora tohoto komentáře bych osobně přijel natáhnout na skřipec, zlomit mu všechny hnáty a pak ho postavit proti Béďovi na dvorec, aby měl taky on nějakou vendetu. Tipnu si, že tento člověk raketu v ruce v životě nedržel a jediný pohyb, který v životě vyvíjí, je pohyb z gauče k ledničce pro pivo a zpět. Ano, Tomáš má sice miliony, ale jenom protože si je sám vydřel. Celý život na sobě tvrdě dře a mimo to, že patří mezi nejlepší tenisty planety, je tohle jeho zasloužená odměna. Ty peníze jsou sice obrovské a pro normálního člověka nepředstavitelné, ale peníze už dnes ke sportu patří. A i kdyby to nebyly jeho miliony a opravdu bychom mu je posílali, což si zjevně tento sportovec myslí, podle mě je pořád lepší posílat je člověku, který si je zaslouží, než jako sociální dávky našim spoluobčanům, kteří si pro ně jezdí autem. Takže asi tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 8. května 2016 v 20:46 | Reagovat

hezký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama