Říjen 2016

Když rodina objeví váš blog

28. října 2016 v 10:46 | Matty |  Zamyšlení
Znáte ten pocit, když něco děláte načerno, a vaši nejbližší vás u toho chytí? Zrovna jste v nejlepším, už skoro finišujete, a najednou vám někdo stojí za zády. Otravné sondování pak nebere konce a jste rádi, že svoji aktivitu vůbec ještě můžete rozjet dál. Pokud se ovšem nejedná o ilegální sledování pornografie, to pak asi rozjet znovu jen tak nemůžete. No, to se mě naštěstí netýká. Ale až do včerejšího dne moje rodina vůbec netušila, že vedu nějaký blog. A pak to prasklo.

Bloger roku - nominován!

27. října 2016 v 8:55 | Matty |  Nezařazené
Milí přátelé, díky několika mým čerstvým návštěvnicím se mi dostalo pocty, o které jsem ještě nedávno mohl jenom zdálky snít. Byl jsem nominován na Blogera roku. Pokud se vám můj blog líbí, při smíchu nad jeho humorem se vám trhá bránice a tak všelijak podobně, zkuste obětovat pět minut svého času a hlasovat pro mě na stránkách: http://www.blogerroku.cz/nominovane-blogy-2016

Budu vám opravdu moc a moc vděčný a zahrnu vás další dávkou životního humoru!

Kecací kavárna

25. října 2016 v 20:29 | Matty |  Nezařazené
Pro začátek se musím obhájit, aby mě dámy, které náhodou objevily můj poslední článek, nepřišly někdy přetáhnout koštětem po hlavě. To, co zde čtete, není myšleno nějak zle, ano? Já jsem tvor mírný, mám problém zabít i mouchu na mucholapce (i když nevím, jestli je to tou mírností nebo tím, že mám postavu jako anorektik). Takže pokud se mě v komentářích chystáte očernit, že vás pomlouvám, prosím vás, upusťte od toho. Pak bych musel očerňovat já vás, a to se mi nechce, protože vás mám rád (a sebe taky).

Jak Matty ke stehům v břiše přišel

24. října 2016 v 17:49 | Matty |  Životní trapasy
Tak jsem tady zase úspěšně zparodoval Krtečka, no, to by mi šlo. Začátek jak hrom. Až se občas divím, že má někdo chuť takové voloviny číst, ale protože nějaké to zhlédnutí na mém blogu už jsem nastřádal, asi chuť máte. Děkuji vám a doufám, že z mých článků nedostanete rakovinu, protože to bych vám po tom, co jste pro mě vytrpěli, opravdu nepřál.