Když se dvě hádají kvůli vám - je to normální?

13. května 2017 v 11:10 | Matty |  Životní trapasy
Nakolik je normální, když jsou dvě holky, které se vůbec neznají, schopné si vyhrožovat kvůli vám? Podle mě moc normální ne. Samozřejmě to musíte brát v takové té odlehčené míře, prostě pouhé pošťuchování, ale i tak se včerejšek vyvinul poměrně zajímavým směrem. Sice jsem to zažehl, ale rozhodně to nebylo mým přičiněním. Popravdě, královsky jsem se u toho bavil, doufám, že se budete bavit i vy.Jak jsem řekl, hlavní protagonisté tohoto příběhu jsou tři. Prvním jsem já, mě dobře znáte. Blogger, spisovatel a neschopný hráč stolního tenisu. Jo, a taky maturant. Druhou je ta, o které se tady zmiňuji posledních asi pět článků - jo, Katka. Já si s ní pokoj prostě nedám. Nebojte, budu zase psát o něčem (někom) jiném, když mi dáte nějaký čas. Jenže takovou inspiraci, jakou mi dává ona, jen tak nenajdu. No, a třetí budeme pro orientaci říkat Ivča. Další internetová kamarádka, sice ne tak dobrá, jako Katka, ale legrace je s ní nepočítaně. Já jí sice pořád říkám Elsa, protože mi od první chvíle naskočila podoba s touto pohádkovou postavou, ji to sice děsně štve, ale zatím mě do háje neposlala. No, co není, může být, že, Ivčo?

A teď, co se tedy vlastně stalo. Ivča mi totiž v jednom kuse zmiňuje, že jsem starý. Ona je sice mladší než já jen o čtyři roky, což kolem sedmdesáti let nebude zase tak podstatné, ale v tuhle chvíli, v teenagerském věku, kdy s ní mlátí puberta, mi to dává permanentně k dobru. A zrovna v pátek večer jsem se vrátil z tréninku - vlastně výuky - v Sokolově. Pro mě to není trénink, ale pro ty mladé kluky je šance zahrát si se mnou skvělá zkušenost. Jsem tam prakticky dvě hodiny, věnuju se vždy několika hráčům, upozorňuju je na chyby, snažím se jim vylepšit techniku, zkrátka vše, aby se zlepšili. Nemusel bych to dělat, ale ze stejného zájmového kroužku jsem vyšel a mám na to hezké vzpomínky. Háček je v tom, že už je mi skoro dvacet a ty dvě hodiny za stolem proti dvakrát mladším klukům mě dokážou utahat. Zvláště někteří už jsou na dobré úrovni a nezřídka mě prohání pět metrů za stolem, dokud jim tam nehodím kontraspin. Dvě takové prolítané hodiny tedy vydají.

Včera večer jsem opět zapojil Skype a povídal si s Katkou, ale zároveň s tím mi napsala i Ivča-Elsa. Nemohl jsem ji odmítnout, to by bylo nezdvořilé, takže střídavě jsem si psal s ní a povídal si u toho s Katkou. No, a to by nebyla Ivča, aby si opět nerýpla, jak moc jsem starý. Nedivím se, když si občas rýpnu taky. Tak jsem to trochu z legrace nakopíroval Katce na Skype, a začala zábava. Celá naše včerejší konverzace vypadala takto:


Ivča: Sedím na posteli, posloucham rádio a přemyslím nad závažnou otazkou :D zda jit do sprchy ted ci až ráno .. Sprcha dnes či zitra, to je oč tu běží :D :D

Já: Jdi teď, ještě mi zasmrádneš :D

Ivča: Tak to bylo jako docela hnusný :D Ale koukám, že ani v tvém stáří tě smysl pro humor neopustil :D

Já: Ještě chvíli mi předhazuj, že jsem starý a dám ti důvod se urazit :D

Ivča: No seš, nelíbí se ti pravda co? :P :DD Chtěl bys slyšet lži, žes mladík, ale to jsi se spletl, tady jen a jen pravda :P :D :D

Já: Však ty nejsi o moc mladší, až ti bude sedmdesát, nebudeš tak hezká a v kondici :D

Ivča: Já jsem v nejlepších letech zatím co ty už máš evidentně krizi středního věku :D :D :D

Já: Ty ji budeš mít taky, jen se neboj :D A brzo :D

Ivča: To jo ty :DD

V tuto chvíli jsem se ozval i Katce na Skypu a přeposlal Ivče její odpověď. Pravá zábava teprve začala, protože Katka do kamery udělala gesto, které dávalo jasný smysl.

Já: Ta kámoška, se kterou kecám na Skypu, za tebou chce přijet a vyřídit si to na pěsti :D

Ivča: To jsi z toho stáří až tak zoufalý, že to co si píseme tlumočíš ostatním? :D:D

Po téhle větě se opět do mých sluchátek ozvala Katka. Stala se z toho taková dámská slovní přestřelka, ve které jsem dělal prostředníka, a ještě kvůli mně. No, jakému chlapovi by se tohle nelíbilo. Nebudu zapírat, že jsem se královsky bavil, a to ještě nebyl konec všeho, protože Katka se začínala vskutku dostávat do ráže.

Já: Za tohle by ti tu hubu rozmlátila dvojnásob, její slova :D

Ivča: Nemáš se chlubit no :D :D

Já: já se nechlubím :D Ale pokud si udělá náhodou k vám výlet, nebyl to můj nápad, jasné? :D

Ivča: To jo :D :D pak si tě hodím do bloku a budeš litovat!!! :D :D :D :P

Já: Aspoň už by mi nikdo neříkal, že jsem stařec. :D Ale byla by škoda, neměl bych zase o čem psát, teď aspoň můžu napsat o tom, jak jste se kvůli mně vy dvě hádaly a já dělal prostředníka :D

Tímhle zábavná konverzace vlastně skončila, ale jak vidíte, už tehdy jsem dostal nápad, že z toho by se dal udělat dobrý článek. A je tady! Doufám, že jste se vcítili do naší situace a nebudete nadávat, co si to dnes ta mládež dovoluje. Ostatně, jak můžete soudit z konverzace, probíhala celá tahle naše debata v hodně odlehčeném duchu a také Katka to na druhé straně brala s humorem. Vzájemné špičkování totiž mezi mnou a těmi dvěma dámami není nic neobvyklého. Jsem každopádně rád, že obě mají smysl pro humor, protože některé moje narážky by leckdo mohl vzít trochu osobně. To ale u těch dvou zaručeně nehrozí.

Jo, a kdybyste se měli chuť zeptat, jestli mi nestačí Katka, mohu vás ujistit, že mezi mnou a Ivčou panuje jen dobré kamarádství, zejména proto, že je šťastně zadaná a já jí to přeju. Většina kluků se tímhle způsobem snaží najít vztah, a podle jejích slov, jakmile někomu napíše, že je zadaná, je to většinou ta poslední věta. Nevím, co čekají, že všechny hezké holky jsou svobodné? To tedy nevím. Každopádně stejně jako u Katky, jsem za Ivču rád, protože má neuvěřitelný smysl pro humor. To jste už asi zjistili taky. Tak zase příště. Jo, a ještě jednu věc - Ivčo, neber si tohle všechno osobně, ano? Stejně tak i ty, Katko. Včera jsem se při tomhle prostě bavil a nedalo mi, abych o tom nenapsal, tak se neuražte, prosím Mrkající
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 13. května 2017 v 11:35 | Reagovat

Ovce nemůže žít společně s vlky

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 13. května 2017 v 11:45 | Reagovat

Super článek. Několikrát jsem dostala výbuch smíchu 😂😂😂

3 Joina Joina | Web | 13. května 2017 v 14:28 | Reagovat

Je fajn, že to bereš s humorem, kdyby mi řekla mladší kámoška či kámoš že jsem stará, bych na ní zavrčela... :)
A ten váš rozhovor mě tedy pobavil :)

4 D D | Web | 13. května 2017 v 18:13 | Reagovat

Popravdě bych se asi nedokázal dlouhodobě bavit ani s jednou z těch slečen, zvlášť když by se mezi sebou kvůli mně takhle hádaly. Ale tak když z toho máš radost, proč se nepobavit.

5 Matty Matty | 13. května 2017 v 18:45 | Reagovat

[4]: Píšu na rovinu, že to je v odlehčené míře a nikdo to nebral jako tragédii

6 Kory Kory | Web | 2. června 2017 v 20:27 | Reagovat

Vtipné. Hlavně některý zprávy, třeba to o tý kondici a tak. Hehe.

7 Talaniel Talaniel | E-mail | Web | 5. června 2017 v 8:08 | Reagovat

A! Zásadní chyba :-) Nikdy se s jednou ženou nebavit o druhé! :-) Leda negativně :-)

8 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 17:27 | Reagovat

Já nevím, mě teda tohle přijde dost zvláštní. V první řadě, nemám ráda namistrované mladé slečny, které si najdou nějakou záminku pro nekonečné rýpání, která až chvílemi pozbývá smyslu a styl takové konverzace by mě opravdu nebavil. V druhé řadě, zmiňovat se o jedné před druhou a na opak mi nepřijde jako správný tah pro jakékoliv vztahy s tou či onou.

Pokud se ale královsky bavíš, budiž ti přáno :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama