Červen 2017

Z čeho je možné mít strach?

28. června 2017 v 17:04 | Matty |  Zamyšlení
Co je to strach z neznámého? Podle mého je to nesmysl, protože v určitou chvíli v životě je pro nás neznámé všechno. Pokud nevěříte na reinkarnaci nebo nejste schopni opouštět svoji tělesnou stránku, budete mít v určitou chvíli strach i z nástupu do školky. Dobře, to možná asi ne, ale víte, jak to myslím. Strach z neznámého nemůže být opravdovým strachem, protože jak se můžete bát toho, co neznáte? Protože je život stále plný nových zážitků, o čemž já můžu vyprávět, pokud byste se báli všeho, co vidíte, nevylezli byste z postele. No, vlastně vylezli, protože čas od času musíte vyměnit i postel, a té postele byste se taky báli. Vlastně byste se báli všeho, takže po čase byste jistě skončili v Bohnicích ve svěrací kazajce, dělali "brm, brm" a hryzali zeď.

Brigádnické anekdoty

20. června 2017 v 21:47 | Matty |  Cestování
Tak vás opět po delší době zdravím! Dnes se podíváme společně na přírodní koupaliště Michal u Sokolova, které bylo do roku 2004 povrchovým lomem. Dnes byste kolem našli krásný zelený porost, spousty vybavení, písčitou pláž, která tomuto místu vynesla přezdívku "Sokolovské moře", a dvě venkovní skluzavky, které jsou mimochodem nejdelší v celé České republice. No, a na tomto místě já nyní pracuji. Zachraňování životů není mým úkolem, na to nemám výcvik, ale milerád vám prodám lístek nebo zapůjčím sportovní vybavení. Takže všichni povinně sem!

Moravský víkend vol. 2

12. června 2017 v 17:13 | Matty |  Nezařazené
Na začátek vás musím upozornit na jednu věc. Pokud nemáte rádi střelený humor, nebo jste si neoblíbili osobu jménem Káťa, která se na blogu od května objevuje s neuvěřitelnou kadencí, tenhle článek nebude pro vás. Pokud se vás netýká ani jedno, jste vítání. Název dnes leccos naznačuje, i když posledně jsem to napsal jinak. Udělal jsem si zkrátka další výlet na Moravu. Tentokrát jsem tam strávil celý víkend a dopadlo to dosti zajímavě, jak se později dočtete. Předem upozorňuji, bude to dlouhé, takže si uvařte kafe, připravte si prášky na bolest hlavy a utrhněte si jednu rostlinku v obýváku. (Pokud nemáte v obýváku pěstírnu konopí, najděte si na internetu kontakty na drogové dealery nebo nejbližší drogerii. Balzám po holení s marjánkou taky bude stačit, i když vám po jeho požití pravděpodobně slezou nehty).

Dnes naposledy

8. června 2017 v 15:50 | Matty |  Nezařazené
Nakolik může člověku přirůst k srdci sportovní klub? Pokud je srdcař a stráví v něm kariéru, asi hodně, aspoň z mého pohledu. To se mně bohužel nepovede. Příští pondělí se rozloučím s místem, kde jsem strávil úžasné dva roky. A mrzí mě to, opravdu moc. Něco končí, něco začíná, ale stejně, to loučení je vždycky bolestné.