Červenec 2017

Moravský týden (ne víkend)

28. července 2017 v 13:04 | Matty
Dámy a pánové, milí čtenáři a čtenářky, jsem tu opět, a po delší době vás vítám u nového článku. Jak jste si mohli povšimnout z názvu, podíváme se opět na Moravu. Ano, mně to prostě nedá, i když pro vás to už musí být otravné. I když, říká se, že opakování je matka moudrosti, ne? A řekl bych, že ten týden, který jsem tentokrát na Moravě strávil, byl tak nabitý vtipnými příhodami, že to předchozí dvě líčení klidně sbalí do kapsy. Předem upozorňuji, že to bude hodně dlouhé. Nemůžu už vám bohužel znovu doporučit kafe a konopí, protože doma jsem posledně našel jen balzám po holení s konopím, a po jeho požití mi vypadala půlka vlasů. Budete si muset najít něco jiného, třeba nějakou lehkou drogu. Pro někoho, jako pro mě, by stačila i sklenice vína, ale o tom se už víc dozvíte níže. A pokud jste si už něco sehnali, můžeme se do toho směle dát.

Blog slaví dva roky!

27. července 2017 v 13:50 | Matty
Dámy a pánové, milí čtenáři, je to vskutku tak! Právě před dvěma lety, 27.7.2015, jsem blog spustil a napsal na něj několik prvních článků. Je neuvěřitelné, že ten čas tak letí. Za tu dobu se toho mnohé událo, změnil se jak blog, tak já. Už nejsem ten sedmnáctiletý floutek, kterému teklo mléko po bradě a snažil se rádoby vtipy pobavit pět návštěvníků. Dnes jsem si už, doufám, získal místo ve vašem seznamu stránek, které pravidelně navštěvujete, abyste se udrželi v dobré náladě.

Touto cestou jsem vám chtěl všem hlavně poděkovat. To díky vám se blog udržel tak dlouho, nebýt vašich odezev, už dávno bych tu s vámi nebyl. Vaše komentáře, milé, vtipné a občas i kritické, mi znovu a znovu dávaly chuť psát dál, zažívat kvůli vám nové životní slasti a strasti, aby vám mohly občas praskat bránice smíchem, a tak nějak celkově se do této skvělé komunity lidí znovu a znovu vracet. Takže zkrátka a jednoduše, děkuju vám všem!


Brigádnické anekdoty vol. 2

8. července 2017 v 14:31 | Matty |  Životní trapasy
Jak jsem posledně slíbil, hlásím se znovu z koupaliště Michal u Sokolova s další porcí zážitků, při kterých se trhá smíchy nejedna bránice. Protože posledně jsme zabrousili spíše do roviny mých osobních problémů a strastí, podíváme se tentokrát na mé spolupracovníky. Pro jistotu je nebudu uvádět jmény, aby mi nepřišli pohladit holí záda, ale jsem si jist, že se v tom najdou, pokud to budou číst.

Humorné příhody se spoluhráči

5. července 2017 v 17:35 | Matty |  Životní trapasy
Zdravím vás, vážení čtenáři! Pinčesová sezona už je sice za námi a nezačne dříve než v září, ale dá mi to aspoň čas podělit se s vámi o některé historky, které jsem zažil během těch dvou let. Tentokrát to nebudou historky ryze sportovní, ale takový mix historek z naší branže a ze života, ve kterých však hráli roli mí spoluhráči. Přeji příjemné čtení a pokud možno se u toho neksichtěte.