Říjen 2017

Na co jsem se díval jako dítě?

13. října 2017 v 10:31 | Matty |  Nezařazené
Každý z nás má své pohádky, na které jako dítě nedal dopustit, ale v dospělosti už je dlouho neviděl. Se mnou to není jinak. Taky já jsem měl svá "veledíla", která jsem hltal jedním dechem. A tak jsem si říkal, jaké by to bylo znovu se na ně podívat teď, v dospělém věku, a zhodnotit je jiným okem. Nebudou to ovšem pohádky známé, typu Hledá se Nemo nebo Lví král, ale spíše takové, které možná někteří z vás ani neznají. A jdeme na to.

Mám krizovku. Skončí blog v propadlišti dějin?

11. října 2017 v 22:30 | Matty |  Životní trapasy
Ano, čtete dobře. Můj blog možná bude muset ustoupit vzdělání, stejně jako ostatní psaní. Nejde o to, že bych právě vyletěl z vysoké - to mě čeká až zítra, pořád mám nějakých sedmnáct hodin života, čili jako průměrná jepice - ale jde o mou dráhu spisovatelskou. O co přesně go, to vám milerád vylíčím v následujícíh řádcích, pokud budete mít chuť a odvahu to číst.

DiskoV - návrat

8. října 2017 v 14:33 | Matty
Někteří z vás si možná pamatují, jak jsem kdysi psal o události jménem DiskoV, což je série diskoték na Moravě. Protože jde o diskotéku pro mladé, není tam nouze o alkohol všeho druhu, a když to někdo přežene, bývá noční návrat velice zajímavý. Přesně takový byl i včerejší noční návrat, a protože já u toho byl a byl střízlivý, mohu to všechno podat hezky z první ruky.