Červenec 2018

Dvě černé ovce ve stádě

24. července 2018 v 10:09 | Matty |  Nezařazené
Upozornění pro začátek: Veškerá podobnost se skutečně žijícímí osobami je čistě záměrná, protože protagonisté tohoto příběhu vůbec netuší, že mám blog a že jejich slávu zvěčním prostřednictvím internetu. Se zamlčováním na věčné časy a nikdy jinak. Amen.

Elektřina, pes a den na palici

10. července 2018 v 9:42 | Matty |  Životní trapasy
Asi právě uvažujete, co má tenhle nadpis znamenat. No, já vám to vysvětlím jedním rázem. Vzhledem k tomu, že jsem v noci na dnešek vstával pravidelně v 0:14, 2:38, 3:33 a 4:51, moc jsem se nevyspal. Můj inteligenční deficit v tuhle chvíli tedy balancuje někde na hranici lenochoda a ježury, takže proto tyhle nadpisy. A největší pr... kotina... na tom všem je, že když takhle uprostřed noci spěchám na záchod, šlápnu na nějakou Jackovu hračku a hodím smyka po podlaze. A samozřejmě vzbudím rodinu. Ale abych neodbíhal od tématu dnešního článku, přisliboval jsem si už týden, že tohle, co se stalo, sem dám. Protože je to názorná ukázka toho, jak se z poměrně klidného dne v práci může stát den na palici.

Brigádnické příhody

2. července 2018 v 14:08 | Matty |  Životní trapasy
Hurá zase po roce... sice nejsou letní Vánoce, protože bych toho Alzáka musel zabít hodně bolestivým způsobem, ale zase jsem octl na přírodním koupališti Michal u Sokolova, kde trávím devět hodin zavřený v kukani pro pár šupů. Ne, takhle to není, to si jen já dělám legraci a vylévám si tady srdíčko, abyste mohli óchat a áchat, ale ono to není tak strašné, jak to dělám. Ale příhod je stejně jako loni dost a dost.