Říjen 2018

Pár drobností, které dělají náladu na pokoji

31. října 2018 v 21:03 | Matty |  Školní
Tak dobrá. Hodiny na počítači mi právě ukazují 20:38 a já odložil psaní nové knihy na další den. Jo, už zase píšu. Přitom to není ani týden, co jsem definitivně doklepal to předchozí dílečko a poslal do nakladatelství. Nutno říct, že si opravdu hodně švihli a v prosinci už by to mohlo být venku. Jo, a kdo by chtěl nějaké info, co, kdy, kde, jak a za kolik, najdete mě tady:


Tak, propagaci bychom měli, a teď už k pointě dnešního článku. Opět nás čeká bránice trhající humor. Tedy, vaše bránice trhající humor, protože moje bránice už je na hadry a asi ze mě vyšla někdy uprostřed noci spolu s hlenem a pár chlupama z kocoura. Víte, když má člověk spolubydlící nebo tráví náhodou někdy ještě čas doma, vzejde z toho někdy pár zatraceně vtipných situacích, při kterých se mi lámou žebra smíchem. Tak třeba tyhle:

Švédský učitel angličtiny v Česku

9. října 2018 v 19:45 | Matty |  Školní
Lidské osudy jsou občas fascinující. Synka majitele banky zavedou mezi spodinu v New Orleansu, který se pořád ještě vzpamatovává z hurikánu Katrina, z afrického přistěhovalce udělají prominentní objekt pronásledování Japonce, jehož maminka je z Moravy a on se na to odvolává (Okamura), nebo z dědka v letech vhodných leda do LDN se silnými proruskými sklony udělají prezidenta. A nebo také zavedou člověka ze severní Evropy do srdce Čech, kde se stane učitelem. A to je případ mého učitele v Olomouci, kterého bych vám rád představil. Jeho výuka totiž stojí za to.

Po roce práce se blíží finále

8. října 2018 v 23:18 | Matty |  Nezařazené
Dobrý večer všem. No, večer, ona už je spíš hluboká noc a ponocný už si čistí lampu. Ale pro mě to je večer, asi mám trochu jinak nastavené ty biologické hodiny. Neškodilo by, kdyby jim občas došla baterka, hlavně před zkouškovým. No, ale pojďme k věci. Čím vás dneska oblažit? To zní, jako kdybych vám chtěl dělat děti, co? Radši mějte po ruce rychlé vyzvánění na 158, kdyby mě opravdu něco podobného napadlo. Člověk nikdy neví. Nebo aspoň pistoli a pořádných pár zásobníků, jako David Hartell. Jo, vy vlastně nevíte, kdo to je, že? Google by vám na to nic nenašel. No, asi bych to měl vysvětlit, když už jsem to nakousl, a začneme od začátku.